אודותינו

בשנת 1967, הקים ניסים צידון את חברת צידון הסקות, כחברה צנועה לשירות מערכות חימום ביתיות. עם השנים התפתחה החברה ועמה גם הטכנולוגיה.
היום מונה החברה צוות של 45 עובדים מקצועיים בפריסה ארצית והיא עוסקת בהתקנת ואחזקת מערכות הסקה משאבות חום לחימום מים ובתים, מיכלים ותנורי הסקה ומערכות לחסכון באנרגיה.

מערכות חימום מים – המשווקות ומותקנות על ידי חברת צידון הסקות כוללות מערכות חימום קלאסיות המשתמשות בחשמל, גז או סולר ומערכות חדישות יותר כמו חימום רצפתי ומשאבות חום לחימום בריכות בין היתר.

מיפעל ייצור – לחברת צידון מפעל לייצור מיכלי לחץ ותנורי הסקה, המאושר על ידי מכון התקנים ומסוגל ליצר מיכלי מים בנפחים גדולים ותנורי הסקה בתפוקות גבוהות בין היתר מיוצרים במפעל של צידון הסקות מיכלי  סולר לדלקים, מיכלים אטמוספיריים ומכלים לקומפרסורים. מכלים להסקה ומוצרים שונים לחימום/קירור תוך התאמת המוצר לצורכי הלקוח.

מערכות אנרגיה ירוקה – חברת צידון הסקות חרטה על דגלה קידום ופיתוח של טכנולוגיות ירוקות, כגון פאנלים סולאריים המשלבות חסכון באנרגיה וחסכון כלכלי עם צמצום פליטת גזי חממה כתוצר לוואי של שימוש באנרגיה מתכלה.

חברת צידון הסקות משווקת משאבות חום וקולטי שמש פלסטיק מתקדמים המאפשרים חימום מים תוך ניצול חום טבעי ואנרגיה שמש. חברת צידון הסקות מחוייבת לאיכות במוצרים , במקצועיות הצוות והפיקוח ההנדסי על העבודה והיצור במפעל וברמת השירות. בין הלקוחות המרוצים של צידון הסקות תמצאו את משרד הביטחון , משטרת ישראל ,שרות בתי הסוהר, רשת HOLMES PLACE, אגד, מקוואות עירוניות בני ברק, בית מלון קיסר, בתי אבות ועוד…

 

חימום בריכה במלון באילת
מיכלי אגירה
חדר אנרגיה נייד עשוי ממכולה
חימום בריכה על ידי חברת צידון
תנור הסקה 600 קקלש
מיכל קונדנס
מערכות סולאריות לחימום מים בכמויות גדולות
מערכות מותקנות בחדר אנרגיה
התקנת חימום תת רצפתי במקווה פריסת צינורות על המשטח
חדר אנרגיה נייד משולב קולטים ומשאבת חום
בין לקוחותינו
מלונות דן