אודותינו


בשנת 1967, הקים ניסים צידון את חברת צידון הסקות, כחברה צנועה לשירות מערכות חימום ביתיות. עם השנים התפתחה החברה ועמה גם הטכנולוגיה.

היום מונה החברה צוות של 45 עובדים מקצועיים והיא מכסה בשירותי מערכות הסקה משאבות חום לחימום מים ובתים, מיכלים ותנורי הסקה ומערכות מיוחדות לחסכון באנרגיה.

מערכות חימום מים – המשווקות ומותקנות על ידי חברת צידון הסקות כוללות מערכות חימום קלאסיות המשתמשות בחשמל, גז או סולר ומערכות חדישות יותר כמו חימום רצפתי ומשאבות חום לחימום בריכות בין היתר.

מיכלי אגירה – לחברת צידון הסקות מפעל לייצור מיכלי לחץ לתנורי ומערכות הסקה, המאושר על ידי מכון התקנים ומסוגל ליצר מיכלי בכל הגדלים עד להקף חימום של 2 מיליון קילוגרם קלוריות בשעה. בין היתר מיוצרים במפעל של צידון הסקות מיכלי מים מיכלי אגירה לדלקים, מיכלים אטמוספיריים ומכלים לקומפרסורים.

מערכות אנרגיה ירוקה – חברת צידון הסקות חרטה על דגלה קידום ופיתוח של טכנולוגיות ירוקות, המשלבות חסכון באנרגיה וחסכון כלכלי עם צמצום פליטת גזי חממה כתוצר לוואי של שימוש באנרגיה מתכלה. חברת צידון הסקות משווקת משאבות חום וקולטי שמש פלטיים מתקדמים המאפשרים חימום מים תוך ניצול חום טבעי ואנרגיה שמש.

חברת צידון הסקות מחוייבת לאיכות במוצרים , במקצועיות הצוות והפיקוח ההנדסי על העבודה והיצור במפעל וברמת השירות. בין הלקוחות המרוצים של צידון הסקות תמצאו את משרד הביטחון , משטרת ישראל ,שרות בתי הסוהר ,רשת HOLMES PLACE ,אגד ,מקוואות עירוניות בני ברק ,בית מלון קיסר , בתי אבות ועוד...