חברת צידון שירותי הסקה מובילה את ענף ציוד ההסקה והחימום בארץ מזה למעלה מארבעה עשורים. צידון שירותי הסקה נשענת על מסורת של חתירה לאיכות בשירות וברמת המקצועיות, תוך שימת דגש על שימוש במוצרי איכות ובחיפוש מתמיד אחר טכנולוגיות מתקדמות ברמה העולמית והבאתם לשוק הישראלי.

 

בשנים האחרונות, עם התגברות המגמה הירוקה בייצור מוצרים בתחום החימום וההסקה, החליטה חברת צידון שירותי הסקה לפתח ולקדם בארץ מוצרים שמובילים בתחום החיסכון באנרגיה, חסכון שטוב לכיסו של הצרכן ובמקביל מונע פליטת גזי חממה ודלדול משאבים של כדור הארץ.

מערכות חימום מובילות מבחינת יכולות החיסכון שלהן באנרגיה:

משאבות חום

משאבות חום – מכשיר לחימום מים המנצל את חום הסביבה ומעט מאוד אנרגיה חשמלית כגיבוי לאנרגיה הטבעית. משאבות חום סופחות חום מהסביבה ובאמצעותו הן מסוגלות בכל טמפרטורה ממינוס 10 ועד 45 מעלות לחמם מים בהקפים משתנים עד לטמפרטורה של 80 מעלות. משאבות חום מתאימות למגוון שימושים: לחימום מי בריכות , ג'קוזי ,חימום תת ריצפתי , תעשייה , מקוואות , אך אפשר להשתמש בהן גם לצרכים שוטפים בבית.

קולטי שמש ממתכת/נחושת לטמפ' גבוהות

מוצר זה הינו המצאה ופיתוח של הישראלי ד"ר צבי תבור, והוא הומצא אי שם בשנות החמישים. מערכת חימום סולארית זו היא שהפכה את ישראל (יחד עם חקיקה מתאימה והראשונה בעולם) למובילה בתחום ניצול השמש לטובת חימום.

למעשה, זהו הקולט הקלאסי המותקן על רוב גגות בתי המגורים בישראל . קולטים אלה מחממים את המים לטמפ' בין 60ºc ועד ל 90ºc בכפוף לחשיפה לשמש וסוג הקולט. הקולט מחמם את המים הן ע"י קליטת קרינת שמש והן קליטת חום והוא יעיל גם בימים קרים עם שמש רבה ועננות נמוכה שהם אופייניים לחורף הישראלי.

הצנרת בקולטים אלה עשויה נחושת או פלדה ויש חשיבות רבה בהתאמת דגם הקולט למערכת ולצרכי המשתמש ומיקום ההתקנה בארץ. קיימים קולטים המתאימים לשימוש אך ורק במעגל סגור ואחרים לטמפ' שמעל לנקודת הרתיחה הקלאסית. כאשר מתקינים מספר רב של קולטים כאלה ביחד ניתן לחמם כמויות גדולות של מים למגוון שימושים ובמגוון שיטות:

חמום מים במעגל פתוח – בו מי הרשת מוזרמים לתוך הקולטים ומשם נאגרים במיכלים . זהו למעשה "דוד השמש" הקלאסי שאותו פיתח ד"ר צבי תבור ובשימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומודרניות אנו בונים דוודים ומערכות כאלו לכל נפח וכמות מים. בניגוד למערכות הקטנות לדירה בודדת כאשר מדובר בתכנון והקמה של מערכות סולאריות פתוחות לחימום כמויות גדולות של מים יש לפנות לאנשי המקצוע שלנו כדי לתכנן את המערכת בצורה מיטבית ובטוחה.

חימום מים במעגל סגור – מערכת מקצועית שבה המים בקולטים מצויים במעגל סגור ואינם מתחלפים. במערכת זו אין הצטברות של אבנית בקולטים ולכן קצה ההתבלות שלהם איטי בהרבה מאחר והמים הזורמים בקולטים אינם מתחלפים אלא משמשים תווך ללכידה והולכה של החום למיכל מי הצריכה. במערכות במעגל סגור ניתן להגיע לטמפ' גבוהות מאוד ואף לרתיחה של המים. מאחר ומערכות אלו מורכבות יותר מבחינה טכנית מומלץ להיעזר באנשי המערך הטכני שלנו הן בתכנון וההקמה והן באחזקתן.

קולטים סולאריים לחימום בריכות שחיה/ג'קוזי

אחת הדרישות הפופולאריות בתחום חימום מים הינה להאריך באמצעים מלאכותיים את עונת הרחצה בבריכות ומתקני מים כגון ספא וג'קוזי. כדי לענות לאתגר זה פיתחה חברת Magen Eco-energy הישראלית קולט שמש מפלסטיק אשר משווקים ומותקנים ע"י חברתנו.

הקולטים שעשויים מפלסטיק חסינים בפני הכימיקלים שמוסיפים למי הבריכה כגון כלור ומלחים ואורך חייהם גבוה במיוחד.

עובדת היותם עשויים פלסטיק מאפשרת לחברם ישירות לצנרת חדר המכונות של הבריכה ללא שימוש במחליפי חום יקרים ומתכלים וכך ניתן בחלק מהמקרים לחסוך גם בציוד היקפי נוסף כגון משאבות סחרור. המבנה המיוחד של הקולטים מאפשר פריסתם גם על גגות שטוחים באופן סמוי מהעין ולכן כל גג או פרגולה רחבת ידיים ואף שטח אדמה פנוי יכול להוות מקום להתקנת המערכת.

מערכת בקרה אמינה ופשוטה להפעלה מאפשרת למשתמש לקבוע את טמפ' המים ולהתאימה גם לבריכות טיפוליות ולג'קוזי ובשורה התחתונה לחסוך כסף רב שמושקע בחימום המים תוך כדי שימוש והנאה בבריכה גם בעונות המעבר . עד היום ביצענו בהצלחה רבה התקנה של קולטים אלה בעשרות בריכות פרטיות וציבוריות תוך מציאת פתרונות מקוריים להסתרתם מהסביבה.

למידע נוסף על חיסכון בעזרת מערכות אנרגיה מתקדמות אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המומחים שלנו למערכות חימום

מרכז מידעמרכז מידע

כיצד נבחר את משאבת החום

כיצד נבחר את משאבת החום / תנור הגז המתאים לנו לחימום הבריכה/חימום תת ריצפתי ועלויות…

קרא עוד

שיקולים אנרגטיים והתאמת משאבת חום

משאבת חום הינו מכשיר הדומה בשיטת העבודה למזגן ביתי. למשאבה רכיבים זהים למזגן כגון מדחס,…

קרא עוד

משאבות חום: כללים להתקנה נכונה

משאבת חום הינו מכשיר אשר שיטת העבודה שלו זהה למזגן שמותקן בבית למשאבת חום רכיבים…

קרא עוד

סרטון תדמית צידון

אספקת מיכלי אגירה משאבות חום תנורי הסקה מיכלי אויר דחוס בניית חדרי אנרגיה שרות ותחזוקה…

קרא עוד

תערוכת אקלימה לחימום ומיזוג

בחודש 11/2019 נערכה בגני התערוכה תערוכת אקלימה לחימום ומיזוג. בתערוכה הצגנו את מוצרי החברה כגון:…

קרא עוד

משאבת חום לבריכה, משאבות חום לבריכה

רוצים ליהנות ממים מחוממים גם בחורף? כשהחורף מגיע, אנו רוצים רק להתחפר מתחת לשמיכה ולשתות…

קרא עוד

בין לקוחותינולקוחות

קבל הצעת מחיר

שלחו פרטים ונציגנו
יחזור אליכם בהקדם

    ניתן להעלות תוכניות אדריכליות או מפרטים


    דילוג לתוכן