בריכות שחיה חדרי כושר ומקוואות Archives - צידון

חברת צידון מספקת פתרונות חימום איכותיים לבריכות שחייה ומקוואות ברחבי הארץ ומתמחה בשילוב מערכות חכמות תוך שמירה מרבית על לחץ מים. החברה מספקת, מתקינה ומתחזקת מערכות חסכוניות באנרגיה, לחימום מים למטרות שונות ובמגוון שיטות – עבור בריכות השחייה ועבור הצריכה השוטפת. התחייבות להוזלת עלויות ל- 10 שנות פעילות!

שירות האחזקה של צידון, הוא מהמובילים בארץ ובולט במהירות, באמינות ובאיכות שלו. הצוותים המקצועיים של החברה פזורים בפריסה ארצית ומספקים שירותי אחזקה ותיקונים 24/7 שאינם פוגעים בהתנהלות היום- יומית השוטפת.

בין לקוחותינו תוכלו למצוא את רשת HOLMES PLACE, מלון קיסר, רשת מלונות דן ועוד. צידון מערכות חימום נחשבת לבחירה המועדפת על מוסדות דת בולטים בישראל.

צידון מערכות חימום מתקדמות מספקת ייעוץ ראשוני ללא עלות, כמו גם שירות טכנאים מהיר ומקצועי בכל שעות היממה.

חברת "צידון שירותי הסקה" מתחזקת כ-12 שנים את 21 סניפי הומלס פלייס בכל רחבי הארץ .
שירותי התחזוקה הניתנים לרשת הינם במערכות האלקטרו מכאניות, עבודות צנרת ותחזוקת תנורים, מבערי גז ומערכות חיסכון באנרגיה משולבת קולטים משאבות חום ומיזוג, ברצוני לציין את שביעות רצוננו משירות יעיל והמקצועי אשר מתבצע בכל סניפי הרשת.

להמלצה המקורית לחץ כאן

הולמס פלייס אינטרנשיונל בע"מ-מחלקת החזקה

חברת צידון שרותי הסקה ומערכות סולאריות מבצעת שרותי אחזקה שונים ושוטפים בקאנטרי הרצליה מזה מספר שנים.
עבודות האחזקה שמבוצעות על ידי חברת צידון כוללות:
תחזוקה שוטפת של מערכת חימום בריכה, מים חמים, אספקת תנורים, מיכלים ומשאבות, עבודות צנרת מים חמים/קרים/מיזוג, תחזוקה כללית עבור מערכות המיזוג לרבות מיזוג מרכזי עבודות חשמל שונות על פי צורך בתחומים הנ"ל
העבודות לא מבוצעות על בסיס חוזה שוטף אלא על פי קריאות (אחזקת שבר) הנהלת הקאנטרי מפעילה מספר קבלנים במערכות הקיימות וזאת על פי שיקולים כלכליים ברצוננו לציין לשבח את הערכתי למתן השירות והעבודה המקצועית הניתנות לנו על ידי חברת צידון .

להמלצה המקורית לחץ כאן

עופר קייט ונופש בע"מ

הרני לאשר בזאת, כי חברת צידון שרותי הסקה ומערכות סולריות בע"מ, התקינה משאבות חום, לצורך התייעלות אנרגטית, עבור עיריית בני ברק בתפוקה של 1200KW.
החיסכון שנמדד הינו בקיץ חיסכון של 85%  בחורף חיסכון של 58%.
הביצוע בשטח היה מאוד יעיל ומהיר. הצוות המבצע פתר את כל הבעיות שקשורות בשילוב המערכות החדשות עם הישנות שעדיין נשארו לגיבוי.

להמלצה המקורית לחץ כאן

בכבוד רב,
מנדי סגל מנהל מחלקת מקוואות
עיריית בני ברק.

בין לקוחותינולקוחות

קבל הצעת מחיר

שלחו פרטים ונציגנו
יחזור אליכם בהקדם

    ניתן להעלות תוכניות אדריכליות או מפרטים


    webthenet עיצוב ובניית אתרים
    דילוג לתוכן